Сакате да бидете дел од агенцијата за недвижности „Абц Дом“?

Наша препорака

Шифра 4/2370 - Се продава стан во Аеродром позади Веро, 82м2, трособен, на 4 кат, со парно, подрум, ори.-Југ, комплетно реновиран. Може да се продава и наместен.; 3/1380 -АЕРОДРОМ кај поликлиника, 40m², двособен на приземје со лифт, парно и балкон, без подрум, ориент. - Југ, 2012год; 4/1537 -КИСЕЛА ВОДА кај Мечкаров, 62m², двоипол собен, 5/7кат, лифт,парно, балкон, кујна плакари, клима, подно греење, без подрум, ориент. - Ј/З, 2010год, имотен лист; 1/1281 -ДЕБАР МААЛО во близина на „Апче“, 55m², двособен, 3/4 кат, лифт, парно, кујна, балкон -3m², ориент.- Ј/И/С, 2010 година.

Хит понуда на неделата

Станови за издавање

ШИФРА 8717 – СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО […]

Станови за продажба

4/2340 – ИТНО се продава стан во Аеродром […]

Се продава плац на море

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ СО УРЕДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА, ВО НЕА […]

Find us on facebook